اپ Elite English از تولیدات شرکت Elite Language Training Co. می باشد. کلیه محتوای اپ های فوق شامل ویدیوها، محتوای متنی و اکتیویتی های آموزشی بصورت اختصاصی از طرف این شرکت تولید گردیده و نمونه مشابهی ندارد. اپ های آموزش زبان انگلیسی الیت به دو اسم Elite English در اپ استور و گوگل پلی، و Elite Lingo در گوگل پلی، کافه بازار و مایکت موجود می باشند.

الیت اپ یک برنامه یادگیری زبان انگلیسی است که به شما کمک می کند تا با درس های جذاب و بازی مانند به کلمات، عبارات و دستور زبان جدید تسلط پیدا کنید. برنامه Elite به شما کمک می کند تا با پاداش برای تکمیل درس ها انگیزه خود را حفظ کنید.
هر یک از ما سبک یادگیری خود را داریم. دانش آموزان مختلف سبک های یادگیری متفاوتی دارند. ممکن است زمان زیادی را صرف یک کار برای یادگیری کنید، اما از آنجایی که با سبک یادگیری شما مطابقت ندارد، نتیجه مطلوبی حاصل نمی شود. چهار سبک یادگیری اصلی وجود دارد، یادگیرندگان دیداری، یادگیرندگان شنیداری، یادگیرندگان خواندن/نوشتن و یادگیرندگان جنبشی. یادگیرندگان بصری دوست دارند از نمودارها و تصاویر استفاده کنند، بازی کنند، و از طریق تماشای فیلم، دایره واژگان خود را تقویت کنند.یادگیرندگان شنیداری از طریق گوش دادن یاد می گیرند. و گوش دادن و صحبت کردن را به عنوان راه های اصلی یادگیری برمی شمارد. دسته سوم فراگیران می توانند بیشترین اطلاعات را از طریق خواندن و نوشتن متن جذب و حفظ کنند و در نهایت فراگیران جنبشی از طریق فعالیت های یادگیری که شامل مشارکت فعال است، به بهترین شکل ممکن یاد می گیرند.برنامه آموزش زبان انگلیسی Elite به گونه ای طراحی شده است که همه با سبک های یادگیری خاص خود می توانند از آن به نحو احسن استفاده کنند.

نتایج شگفت انگیز استفاده از اپ الیت

الیت یادگیری زبان انگلیسی آن هم بصورت پویا را به روش های منحصر به فرد و جالب ،آسان می کند. به علاوه، وقتی از این برنامه استفاده می کنید، حتی احساس نمی کنید در حال مطالعه هستید. چرا که الیت تقریباً تمرین انگلیسی را به یک بازی تبدیل می‌کند، و دیگر، تمرین‌های واژگان و دستور زبان خسته‌کننده‌ای ندارد. الیت از یک رویکرد طبیعی استفاده می کند که به شما کمک می کند به مرور زمان به زبان و فرهنگ انگلیسی آشنا شوید. شما انگلیسی را همانطور که در زندگی واقعی صحبت می شود، یاد خواهید گرفت.

این برنامه انواع ویدئوها، بازی ها، موضوعات، مقالات، تست ها و هر چیز دیگری که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارید را، دارا می باشد.

همین امروز شروع کنید

این برنامه ساده، زیبا و کاربر پسند آموزش زبان انگلیسی را از فروشگاه دانلود نمایید و از این آموزش فوق العاده در هر یک از دستگاه های خود لذت ببرید.

چگونگی دسترسی به اپ الیت

شما می‌توانید از طریق همین وبسایت و یا مراجعه مستقیم به اپل استور، گوگل پلی، مایکت، بازار برنامه مخصوص به دیوایس خود را دانلود نمایید.

الیت
با الیت اپ به انگلیسی لبخند بزن

یک اپلیکیشن ساده، زیبا و کاربر پسند برای یادگیری زبان انگلیسی، از مبتدی تا پیشرفته با بهره گیری از روش‌های مختلف و جذاب